Zomer BBQ groot succes en zeker voor herhaling vatbaar.

Alle voorbereidingen zijn gedaan door de koks: Hans Groeneveld, Onno de Vent, Kees Zijlmans en Maike Schweig.  Een groot applaus en dank je wel voor dit team!

Met zoveel professionaliteit kon het niet mis gaan en dat ging het dan ook niet.  Er was eten en drinken in overvloed.  Deelnemers hadden thuis hun best gedaan en de heerlijkste gerechtjes meegenomen. De koks hebben al onze verwachtingen overtroffen met een zalig voorgerecht; een cazpazio, van verse groenten, kruiden en bloemen, een fantastische aardappelsalade en voorgekookte pof-aardappelen uit de tuin van wijlen Jan Uitenbroek, een groenten curry in een grote kookpot, heerlijke kruidenboter en ‚jammie’ sausen.  Kees had zijn rookoven mee en produceerde de lekkerste zalmfilets ooit.

Tuinvereniging Wormer

Reacties niet toegestaan

Terug naar boven